Wracasz do domu zmęczony. Marzysz tylko o chwili relaksu. Siadasz na krześle, a ono skrzypi przeraźliwie. Cholera, najwyższy czas je wymienić. Zaglądasz na fb. A tam standard – nowe żony, nowe dzieci, nowe samochody. Tu Majorka, tam Kanary. To jest życie. Też chciałbyś kupić nową furę. W zasadzie – dlaczego nie? W obecnej coś stuka, chyba amortyzator będzie do wymiany. Niedługo trzeba też opłacić OC i kupić opony zimowe. Więc może lepiej od razu kupić nowy?

Taaak, fajnie było sobie pomarzyć. Tylko skąd wziąć na to pieniądze? O podwyżce nie masz co marzyć. Na fuchy nie masz już sił. Zostaje chyba tylko narzekanie.

Przeglądasz dalej swojego walla. Kolejny raz trafiasz na info o promocji bankowej. Zawracanie gitary. Nie jesteś taki głupi żeby uwierzyć, że ktoś da Ci coś za darmo. Tym bardziej pieniądze. Chociaż z drugiej strony – tyle się o tym mówi ostatnio. Nawet znani blogerzy promowali takie oferty. A przecież oni nie wpuszczaliby ludzi w maliny. Chyba musisz to przemyśleć.

Pokażę Ci o co w tym chodzi.

Zastanawiasz się i analizujesz zanim wykonasz pierwszy krok – to bardzo dobrze o Tobie świadczy. W obecnym świecie trzeba uważać, żeby nie dać się wciągnąć w szemrane interesy. Na początku miałam takie same obawy jak Ty. Uwierzyłam dopiero, gdy o promocjach napisał Michał Szafrański na blogu jakoszczędzaćpieniądze.pl. Być może znasz Michała, ponieważ jest jednym z największych graczy w polskiej blogosferze. Wtedy zrobił dla mnie to samo, co ja dziś chcę zrobić dla Ciebie. Pokazał, że to nie są czary, że są dokładne zasady, że nie ma się czego bać. Odpowiem więc na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Dlaczego bank miałby zapłacić mi za korzystanie z jego oferty?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Jakie są gwarancje? Czy to bezpieczne?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Czy ktoś to przetestował?

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa), a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Nie taki diabeł straszny

Aby odbierać obiecane przez bank premie lub gadżety, musisz zrobić tylko dwie rzeczy:

 1. Dokładnie przeczytać zasady
 2. Zastosować te zasady

Jeśli to zrobisz to zobaczysz, że promocje moga być proste, przyjemne i bardzo zyskowne.

Najlepiej od razu przygotuj sobie kalendarz albo kartkę, na której spiszesz wszystkie kroki jakie musisz wykonać. Później na bieżąco odznaczaj to co już zrobiłeś. Dzięki temu będziesz miał nad wszystkim pełną kontrolę.

Jeśli chcesz to ja mogę Ci przypominać o kolejnych krokach. Napisz do mnie, a stanę się Twoją przypominajką 🙂

WOW!

Poniżej pokażę Ci co musisz zrobić żeby odebrać premię od Citibanku. Premię przez duże P. A dokładnie – 700 zł w gotówce + 400 zł w bonie (lub smartfon LG). Łącznie 1100 zł! Myślę, że możliwość odebrania ponad tysiąca złotych przemówi do Twojej wyobraźni. Do mnie mówi, oj mówi!

Przemówiło? No to zaczynamy!

AKTUALIZACJA: W promocji ustalono limt 1000 wniosków, który został osiągnięty i promocja zakończyła sie przed czasem. Obecnie dostępna jest wyłącznie promocja z premią 400 zł.

Czy mogę wziąć udział w promocji?

Tak, jeśli spełniasz te dwa warunki:

p

1. Jesteś nowym klientem

czyli nie posiadałeś karty kredytowej Citibanku od 01.01.2015 oraz konta osobistego ani oszczednościowego od 31.10.2016.

2. Masz wystarczającą zdolność kredytową

Minimalne wymagania, aby karta została przyznana:
wiek – minimum 21 lat,
dochód netto – minimum 1200 zł,
zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące;
dla firm – min. wiek 25 lat,
działalność gospodarcza min. 2 lata

Ile zapłacę za utrzymanie karty i konta?

 

Otóż – NIC. Karta kredytowa Simplicity jest darmowa, a konto będzie darmowe jeśli spełnisz warunki promocji.
Pamiętaj! Karta kredytowa jest darmowa tylko, gdy regularnie spłacasz zadłużenie. Na koniec każdego miesiąca otrzymasz od banku wyciąg, na którym będzie widniała kwota do zapłaty i termin płatności. Jeśli zapłacisz całą kwotę w podanym terminie, to żadne opłaty nie zostaną naliczone.

 

Jak długo muszę trzymać konto i kartę?
Czy muszę podpisać długoterminowa umowę?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania ostatniej nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta i karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

5 prostych kroków aby odebrać 1100 zł. Złóż wniosek o kartę kredytową. Wykonaj transakcje kartą kredytową. Załóż konto Citi Priority. Zapewniaj wpływ i wykonuj 1 przelew. Płać kartą debetową.

Co dokładnie muszę zrobić?

 

check  Złóż wniosek o kartę Simplicity

  Najpierw podejmij decyzje, w której promocji chcesz wziąć udział.  

 • bon 400 zł do sklepu OleOle.pl – link do wniosku TUTAJ
 • bon 400 zł do allegro – link do wniosku TUTAJ
 • bon 400 zł do sklepu morele.net – link do wniosku TUTAJ
 • bon 400 zł do sklepu frisco.pl – link do wniosku TUTAJ
 • bon 400 zł do sklepu Douglas – link do wniosku TUTAJ
 • smartfon LG K4 Dual Sim – link do wniosku TUTAJ
 • roczny abonament na audiobooki w Storytel – link do wniosku TUTAJ

  Następnie wejdź w odpowiedni link do wniosku, wypełnij formularz i zaakceptuj zgody marketingowe. W ciągu kilku godzin (a zazwyczaj w ciągu kilku minut) skontaktuje się z Tobą konsultant w celu ustalenia szczegółów. Koniecznie wybierz kartę Simplicity (jest darmowa)! Jeśli wstępna weryfikacja przebiegnie pomyślnie to bank przyśle do Ciebie kuriera z umowa do podpisania. Przekaż mu wymagane dokumenty potwierdzające Twoje dochody. Gdy karta do Ciebie dotrze – aktywuj ją w bankowości internetowej.  

check Wykonaj transakcje kartą kredytową

  Ilość transakcji jakie musisz wykonać zależy od wybranej przez Ciebie promocji. Poniżej przedstawiam wszystkie opcje.  

Nagroda Ilość/kwota transakcji Kiedy musisz spełnić warunek
Biedronka 5 transakcji na dowolne kwoty w 2 kolejnych miesiącach
Douglas 5 transakcji na dowolne kwoty w 2 kolejnych miesiącach
OleOle.pl 1000 zł do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy
Allegro.pl 1000 zł do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy
Morele.net 1000 zł do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy
Frisco.pl 1000 zł do końca drugiego miesiąca po podpisaniu umowy
Smartfon LG K4 5 transakcji na dowolne kwoty w 3 kolejnych miesiącach
Storytel 400 zł tylko w jednym miesiącu

  W kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków otrzymasz nagrodę (bon, abonament lub telefon).  

check  Załóż konto Citi Priority

  Zarejestruj się i złóż wniosek przez ten LINK do 31.01.2018 zaznaczając wszystkie zgody. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Na podpisanie umowy i aktywację konta masz czas do 28.02.2018.  

check  Zapewniaj wpływ i wykonuj 1 przelew

  Przez kolejne 9 miesięcy spełniaj warunki bezpłatności konta i wykonuj min. jeden przelew wychodzacy miesięcznie. Warunkiem bezplatności konta jest zapewnienie wpływów w łącznej wysokości min. 5000 zł oraz posiadanie dowolnego produktu kredytowego (w tym karty kredytowej Simplicity). O co chodzi z łącznymi wpływami? Otóż w każdym miesiącu na Twoje konto w Citibanku musi wpłynąć łącznie min. 5000 zł. Może to być np. 5 przelewów po 1000 zł. Wystarczy, że wykonasz te przelewy ze swojego konta w innym banku. Gdy wpłata zostanie zaksięgowana możesz od razu przelać pieniądze z powrotem, nie musisz ich trzymać na koncie Priority. Spełnienie tych warunków sprawi, iż otrzymasz od banku 100 zł na start oraz 150 zł premii za lojalność. Łącznie 250 zł.  

check Płać kartą debetową

  Ostatni element promocji to zwroty za płatności kartą debetową. Ty płacisz kartą za zakupy, a bank co miesiąc zwraca Ci na konto 5% wartości tych zakupów. Zwroty są przyznawane przez 9 miesięcy i mogą wynieść maksymalnie 50 zł miesięcznie (w sumie 9 x 50 zł = 450 zł). Im więcej wydajesz, tym większy zwrot otrzymasz. Maksymalny zwrot przysługuje Ci, gdy wydasz kartą 1000 zł, ale jeśli wydasz mniej to po prostu dostaniesz nieco niższy zwrot.  

Premie odebrane, co dalej?

  Jeśli konto i karta Ci się spodobają to możesz nadal z nich korzystać, pamiętając tylko o spełnianiu warunków bezpłatności (wpływy 5000 zł) aby nie zostały naliczone opłaty. W przeciwnym wypadku – najlepiej zamknij konto i kartę kredytową. Aby to zrobić zaloguj się do bankowości inernetowej i wybierz Kontakt z bankiem › Zapytaj/Złóż zlecenie › Rachunki osobiste. Poinformuj bank, że wypowiadasz umowę z zachowaniem 30 dniowego okresu wypowiedzenia, podaj swoje dane i wyślij. Podobnie wygląda zamykanie karty kredtowej tylko musisz to zrobić tutaj – Kontakt z bankiem › Zapytaj/Złóż zlenienie › Karty Kredytowe › Zamknięcie karty.   Prawdopodobnie bank będzie próbował Cię zatrzymać. Zapytaj co ma Ci do zaoferowania. Często zdarza się, że konsultat proponuje kolejne zwroty. Może warto się zastanowić nad dodatkowym zyskiem 🙂

Konto Citi Priority – ile kosztuje?

 • 0zł za prowadzenie konta o ile spełnisz jeden z warunków:
  1. Zapewnisz wpływów w łącznej wysokości min. 5000 zł (może to być kilka przelewów, np. 1000 zł przelany na konto pięciokrotnie) oraz posiadasz dowolny produkt kredytowy (w tym kartę kredytową Simplicity).
  lub
  2. Utrzymasz średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 zł. Opcja raczej dość trudna w realizacji i mało opłacalna.
 • 0zł za kartę debetową
 • 0zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie

Karta kredytowa Simplicity – ile kosztuje?

 • Karta Simplicity jest darmowa, nie są pobierane żadne opłaty miesięczne ani roczne.

Druga karta dostępna w tej promocji – Mastercard World kosztuje 18zł miesięcznie dlatego zwróć uwagę aby we wniosku wybrać kartę Simplicity.

Tutaj znajdziesz dokładne prześwietlenie promocji konta Citi Priority, wraz z regulaminem promocji.

Szczegóły dotyczące dat obowiązywania promocji kart kredytowych oraz regulaminy znajdziesz klikając w odpowiedni link poniżej:

Telefon LG K8 Dual SIM

Wykonaj kartą 15 transakcji na dowolne kwoty i odbierz swój smartfon.
Bon 400 zł do Allegro.pl

Bon 400 zł do Allegro.pl

Kupuj co chcesz! Wystarczy, że wydasz kartą 1000 zł.
Bon 400 zł do Douglas

Bon 400zł do Douglas

Wykonaj kartą 10 transakcji i odbierz swój bon na kosmetyki.

Bon 400zł do sklepu Morele.net

Jeśli szukasz innego modelu telefonu lub zupełnie innego sprzętu to ta oferta Cię zainteresuje. Kartą musisz wydać tylko 1000 zł.

Bon 400zł do sklepu OleOle.pl

Wydaj kartą 1000 zł i odbierz bon o wartości 400 zł do wydania na co chcesz.

Bon 2 x 200zł do supermarketu Frisco.pl

Zrób zakupy spożywcze jak zawsze, ale nie płać za nie!
Rok darmowego słuchania audiobooków za wyrobienie darmowej karty Simplicity

Rok darmowych audiobooków

Ogromna baza audiobooków i słuchowisk na wyciągnięcie ręki. Ale uważaj bo przepadniesz bez reszty!
Komentarze
Polecam Ci również...
Share This