Szukasz miejsca, w którym mógłbyś bezpiecznie ulokować swoje pieniądze, jednocześnie zarabiając więcej niż na zwykłych lokatach? To już nie szukaj. Znalazłeś. Toyota Bank prezentuje lokatę z premią 100 zł. Oprocentowanie lokaty 160 dniowej to 2,25 %. Konto kosztuje 2,49zł miesięcznie (opłaty można się pozbyć wydając kartą 400 zł co miesiąc). Operacje kartą nie są wymagane w tej promocji więc możesz po prostu zaakceptować ten koszt. Wliczając premię i opłaty za utrzymanie konta możesz wykręcić aż 7% zysku! Jeśli będziesz spełniał warunki bezpłatności konta to zysk zwiększy się do 7,9%.

Jesteś aktualnym klientem Toyota Bank? Za założenie lokaty otrzymasz 50 zł. Tak, bank dba nie tylko o nowych klientów!

Warunki promocji

p

Nowi lub aktualni klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2016r nie posiadałeś konta w Toyota Bank lub jeśli posiadasz konto w tym banku ale założyłeś je w jednej z poprzednich edycji promocji Agory.

Q

Zamykaj dopiero po 06.12

Konto osobiste możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. Jeśli zrobisz to wcześniej, premia nie zostanie wypłacona.

Zasady – krok po kroku

l

1. Zarejestruj się

Do 10.07 zarejestruj się na na dedykowanej stronie promocji wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora Promocji.

l

2. Wypełnij wniosek

Wypełnij wniosek o Konto Jedyne (jeśli jesteś aktualnym klientem to, oczywiście, nie wypełniasz wniosku tylko zaznaczasz opcję „Mam Konto Jedyne”). Koniecznie wyraź zgody na przesyłanie informacji handlowych o ofercie banku, przetwarzanie danych za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz przekazywanie informacji objętych tajemnicą bankową w celu przeprowadzenia promocji

i

3. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów i umówi wizytę kuriera w dogodnym dla Ciebie terminie. Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera.

4. Załóż lokatę

Do 03.08 Załóż conajmniej jedną lokatę Plan depozytony na 160 dni (2,25 %) na kwotę min. 5 000 zł. Lokatę musisz utrzymać min. 90 dni jednak pamiętaj, ża zamykając ją przed czasem nie otrzymasz odsetek.
Jeśli jesteś aktualnym klientem to musisz zwiększyć saldo depozytów na koncie o 5 000zł (w stosunku do dnia 25.08) i utrzymać zwiększone saldo przez min. 30 dni

 

Z

5. Zarejestuj się w Klubie

Mailem otrzymasz zaproszenie do Klubu Korzyści – zarejestruj się. Rejestrując się do 30.06 otrzymasz 300 punktów na start. Zabieranie punktów nie jest obowiązkowe.

 

6. Odbierz wiadomość

Do 20.1 organizator powiadomi Cię mailowo o konieczności uzupełnienia numeru konta potrzebnego do wypłaty premii. Na uzupełnienie danych będziesz miał czas do 26.11.

7. Sprawdź konto

Do 06.12 na Twoim koncie pojawi się 100 zł (lub 50 zł jeśli nie jesteś nowym klientem).

Załóż dwie lokaty i podkręć zysk! Super Duet od Toyota Bank z premią 140zł.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Jedyne – ile kosztuje?

  • 2,49zł za prowadzenie konta – z opłaty zwalnia wydanie kartą 400zł (karta nie jest wymagana w tej promocji)
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za trzy pierwsze wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

  1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
  2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
  3. Podpisanie umowy z kurierem – kilka podpisów i parafka na każdej stronie – 5 min.
  4. Otwarcie lokaty – 3 minuty.
  5. Zamknięcie konta (tylko listownie) – napisanie pisma i wydrukowanie –
    10 min.

MINUT

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne. Musisz zawrzeć w nim Twoje dane osobowe, PESEL, identyfikator do logowanie, numer konta, które chcesz zamknąć i numer konta w innym banku, na które zostaną przelanie pieniądze w razie gdyby znajdowały się one na zamykanym rachunku.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (w 2016 roku było to niemal 3400zł) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

10.07.2017

Zarejestruj się i złóż wniosek o konto

03.08.2017

Załóż lokaty

26.1.2017

Uzupełnij dane do wypłaty premii

06.12.2017

Na Twoje konto wpłynie premią 100 zł (lub 50 zł)

 

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This