Alior Bank nie jest instytucją słynącą z promocji bankowych, dlatego gości na blogu po raz pierwszy. Jednak oferta jest bardzo przyzwoita. Za dwukrotne wydanie kartą min. 500 zł bank wyśle do Ciebie bon sodexo o wartości 100 zł. W zasadzie można uznać, że otrzymasz gotówkę, ponieważ bonami można płacić w bardzo wielu sklepach (marketach, sieciówkach i sporej części małych sklepików).

Konto Internetowe kosztuje 0 zł, natomiast karta staje się darmowa po wydaniu nią 300 zł miesięcznie. Po spełnieniu warunków promocji kartę możesz zamknąć i jedyne co musisz zrobić to poczekać na listonosza (żadne opłaty prowadzanie karty i konta nie zostaną już naliczone).

Przy okazji warto wspomnieć, że Alior Bank jest wyjątkowo dba o komfort podczas zakładania i zamykania konta. Weryfikację wniosku można przeprowadzić tradycyjnie – w banku lub u kuriera, albo nowocześnie – przelewem weryfikacyjnym czy video rozmową! Ciekawa jestem jest ostatniej opcji i na pewno przetestuję jak działa. Konto można zamknąć również w bankowości internetowej.

 

Warunki promocji

p

Nowi klienci nie tak bardzo nowi

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2017 r. nie posiadałeś konta w Alior Banku. Z informacji przekazanych przez Bank wynika, że właściciele konta w T-Mobile Usługi Bankowe mogą wciąż udział w promocji.

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste zamknij dopiero po otrzymaniu premii. Kartę możesz zamknąć już po spełnieniu warunków promocji (wydaniu 2 x 500 zł).

 

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 25.08.2017 wypełnij wniosek o Konto Internetowe oraz kartę debetową i zaakceptuj wszystkie zgody.

i

2. Podpisz umowę

Możesz dokonać weryfikacji wniosku na kilka sposobów:

 1. Wysyłając przelew weryfikacyjny
 2. Podpisując umowę u kuriera
 3. Podpisując umowę w oddziale banku
 4. Przez Video rozmowę (to ciekawa opcja, zamierzam ją przetestować). Jedyne czego potrzebujesz to dowód osobisty, sprawna kamera oraz mikrofon.

3. Płać kartą

W każdym z dwóch kolejnych miesięcy zrób zakupy karta na łączną kwotę min. 500 zł. Możesz je wykonać odpowiednio w sierpniu i wrześniu lub wrześniu i październiku.

Q

4. Zamknij kartę

Jeśli nie zamierzasz już korzystać z karty to zamknij ją, gdy wykonasz poprzedni krok. Dzięki temu konto stanie się zupełnie darmowe bez spełniania dodatkowych warunków. Możesz to zrobić w bankowości internetowej wybierając KARTY i KREDYTY -> Zamknij kartę.

5. Sprawdź skrzynkę pocztową

Do 30.11.2017 r. bank wyśle do Ciebie pocztą bon sodexo o wartości 100 zł.

100 zł za założenie Konta Internetowego Alior Bank i korzystanie z karty przez dwa miesiące

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile kosztuje Konto Internetowe?

 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za kartę debetową jeśli w miesiącu zostaną dokonane płatności karta na łączna kwotę min. 300 zł
 • 0zł za przelewy krajowe
 • 0zł za wypłaty z bankomatów Alior Bank i wypłaty na kwotę min. 100 zł z bankomatów Euronet (5 zł w innym wypadku)

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Wysłanie przelewu weryfikacyjnego – 2 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – podpis i parafka na każdej stronie – 5 min.
 4. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 5. Zamknięcie konta – 2 min.

MINUT

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania ostatniego  zwrotu. Później – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody. Kartę możesz zamknąć juz po wydaniu 500 zł w dwóch kolejnych miesiącach.

Jak zamknąć konto?

Są trzy sposoby:

 • złożenie rezygnacji w bankowości internetowej
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Oczywiście najszybciej i najprościej będzie wysłać wiadomość z bankowości internetowej. W tym celu napisz nową wiadomość do grupu „Zamknięcie konta osobistego/konta oszczędnościowego – Klient Indywidualny”. W wiadomości poinformuj, że chcesz wypowiedzieć umowę ramową oraz umowę rachunku z zachowaniem regulaminowego okresu wypowiedzenia. Podaj numer rachunku, swoje dane oraz numer konta, na które mają zostać odesłane ewentualne nadwyżki.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

25.08.2017

Złóż wniosek

następnie

Podpisz umowę

w dwóch kolejnych miesiącach

Wykonaj płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł w dwóch kolejnych miesiącach

po wykonaniu płatności

Zamknij kartę jeśli nie chcesz juz niej korzystać.

do 30.11.2017

Ban wyśle do Ciebie pocztą bon o wartości 100 zł.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This