Jak łatwo zarobić 100zł poświęcając 25 minut? Myślisz, że się nie da? Kolejna ściema i naciąganie ludzi? OK, możesz dalej zamykać się w świecie, w którym słowo „okazja” wywołuje negatywne emocje. Możesz obużać się gdy mówią, że pieniądze leżą na ulicy.  Jasne, że znajdziesz 10 powodów, dla których nie chcesz/nie możesz/nie warto. Ale wiesz na czym polega sekret sukcesu (zarówno życiowego jak i finansowego)? Na szukaniu rozwiązań, a nie znajdowaniu wymówek i tworzeniu problemów. Więc otwórz oczy, podnieś ten banknot i zmień swój sposób myślenia.

Żeby bank ING zapłacił Ci 100zł musisz tylko założyć darmowe konto i płacić kartą za zakupy. Serio. To jest takie proste.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.07.2015r nie posiadałeś konta w ING.

Q

Zamykaj dopiero po 31.07

Konto osobiste, kartę oraz konto oszczędnościowe możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie nagroda nie zostanie wypłacona.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Wypełnij wniosek na dedykowanej stronie promocji wybierając konto Direct wraz z kartą debetową i Otwartym Kontem Oszczędnościowym oraz wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Ważne abyś podpisał umowę do 28.02.2017r.

3. Płać kartą

Wydaj łącznie min. 1000zł dokonując bezgotówkowych płątności kartą (wypłaty z bankomatu się nie liczą) do 30.06.

4. Sprawdź konto

Do 31.07 na Twoim koncie oszczędnościowym pojawi się 100zł.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Direct – ile kosztuje?

 • 0zł za prowadzenie konta
 • 0zł za prowadzenie Konta Oszczędnościowego
 • 0zł za kartę debetową pod warunkiem wydania miesiecznie min. 300zł (200zł w przypadku osób do 26 roku życia)
 • 0zł za wypłaty z bankomatów ING i Planet Cash
 • 0zł za pierwszą wypłatę z innego bankomatu (każda kolejna to koszt 2,50zł)

Prowadzenie konta oszczędnościowego również jest bezpłatne. Zapłacić możesz za drugą w danym miesiącu (i każdą kolejną) wypłatę pieniędzy z tego konta. Jest jednak sposób na obejście tej opłaty. Wystarczy wypłacać pieniądze wyłącznie na swoje konto Direct, a nie do innego banku. W przypadku operacji wewnątrz ING opłata nie jest pobierana.

Okres rozliczeniowy w ING liczony jest od 28. dnia miesiąca do 27. dnia kolejnego miesiąca. Zwróć uwagę aby potrzebne transakcje kartą zostały zaksięgowane do 27. dnia każdego miesiąca.

Aby spełnić warunki promocji i jednocześnie nie zapłacić za prowadzenie konta będziesz musiał wydać kartą nieco więcej niż 1000zł (min. 300zł w każdym miesiącu aby opłata nie została naliczona). Jeśli nie spełnisz warunku bezpłatności, karta będzie Cię kosztowała 7zł miesięcznie. Sam zatem zadecyduj czy będziesz co miesiąc wyrabiał limit 300zł czy po wydaniu łącznie 1000zł odpuścisz płatności karta i zaakceptujesz naliczenie opłat za pozostałe miesiące.

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – jeden podpis i parafka – 2 min.
 4. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 5. Zamknięcie konta – w oddziale idzie to dość sprawnie – 10 min.

MINUT

Zatem czy opłaca się poświęcić chwilę na skorzystanie z promocji?
A gdybym zapytała czy chcesz zarabiać 200zł za godzinę pracy, to co byś odpowiedział?

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto, konto oszczędnościowe i kartę do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są dwa:

 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Oba sposoby nie zajmują zbyt wiele czasu. Jeśli nie musisz przejeżdżać połowy miasta żeby trafić do placówki to polecam Ci tą drogę – jest nawet szybsza niż napisanie pisma i czekanie w kolejce do okienka pocztowego. Kartę możesz zamknąć już zanim wybierzesz się do banku lub wyślesz wypowiedzenie – możesz to zrobić w bankowości internetowej.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację.
Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

28.02.2017

Złóż wniosek i podpisz umowę

30.06.2017

Wykonaj transakcję kartą na łączną
kwotę min. 1000zł

31.07.2017

Otrzymasz 100zł premii

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This