Przyjemna promocja kont 360° Banku Millenium. Za spełnienie prostych warunków (2 przelewy i 2 płatności kartą) otrzymasz 100zł. Dodatkowo polecając tę ofertę innym możesz zgarnąć do 500zł premii extra.
Na końcu wpisu umieściłam rozwiązanie głównego problemu promocji bankowych, przeznaczone dla osób zapracowanych, cierpiących na permanentny brak czasu lub po prostu zapominalskich.

Warunki promocji

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.04.2015r nie posiadałeś żadnego rachunku w Banku Millenium (ani nie byłeś jego współwłaścicielem czy pełnomocnikiem).

Wypełnij wniosek i podpisz umowę

Do 07.12 09.12 zarejestruj się na stronie promocji (akceptując regulamin) i wypełnij wniosek o konto 360° lub konto 360° Student oraz kartę debetową. We wniosku koniecznie zaznacz zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych oraz zgodę na ujawnienie informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do wypłacenia premii (umożliwi ona bankowi przesłanie informacji do organizatora w celu poinformowania o spełnieniu warunków promocji).

Podpisz umowę

Do 13.12 odpisz umowę o konto oraz kartę. Możesz to zrobić na dwa sposoby:

  • u kuriera
  • w oddziale banku
Warunki otrzymania premii

Aby organizator wypłacił Ci 100zł musisz spełnić następujące warunki:

  • wykonaj w styczniu i lutym min. jedną transakcję bezgotówkową kartą lub BLIKiem, transakcje w internecie nie będą brane pod uwagę
  • w styczniu i lutym zapewnij wpływy w wysokości min. 1000zł, może pochodzić z dowolnego konta i tuż po zaksięgowaniu wpłaty możesz pieniądze wypłacić
Uzupełnij dane

Do 20.03.2017 organizator poinformuje Cię drogą mailową o przyznaniu premii i poprosi o uzupełnienie danych konta 360° w celu wypłaty nagrody. Dane musisz uzupełnić do 24.03.2017.

Sprawdź konto

Najpóźniej 31.03.2017 na Twoje konto wpłynie 100zł (+ewentualna premia za polecenia).

jak-dziala

10 x 50zł za skuteczne polecenie

Znasz kogoś to też chciałby zgarnąć 100zł premii? Poleć tą promocje i zgarnij dodatkowe 50zł za każde skuteczne polecenie. Możesz polecić maksymalnie 10 osób. Więc łączna dodatkowa premia to max 500zł.

Żeby otrzymać dodatkową premie musisz założyć konto w promocji z premią, następnie wygenerować kod polecenia i przekazać go osobie poleconej. Polecony powinien wpisać kod we wniosku o konto i spełnić wszystkie opisane warunki promocji z premią 100zł. Jeśli tak się stanie to do końca marca 2017 Ty otrzymasz dodatkowe 50zł, a polecony 100zł.

Pamiętaj, że polecony musi złożyć wniosek najpóźniej 07.12 więc sam nie zakładaj konta na ostatnią chwilę abyś zdążył przekazać kod polecający.

konto

Konto 360° – ile kosztuje?

W promocji możesz założyć dwa rodzaje konta:

Konto 360°

Po zapewnieniu wpływu 1000zł miesięcznie i wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej kartą otrzymujesz:

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26lat, nie koniecznie studentów)

Po wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej kartą otrzymujesz:

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów

Zamknięcie konta

Po otrzymaniu premii możesz zamknąć konto bez żadnych konsekwencji. W tym celu musisz złożyć wypowiedzenie umowy w oddziale banku lub listownie. Zachowaj dane do logowanie i po upływie okresu wypowiedzenia spróbuj zalogować się do bankowości internetowej. Jeśli Ci się to nie uda to znaczy, że konto zostało ostatecznie zamknięte.

Czy to się opłaca?

Jasne! Za wykonanie kilku przelewów i płatności kartą otrzymujesz 100zł + możliwość zgarnięcia dodatkowych 500zł. Wszystkie promocje mogłyby być tak proste. Chociaż zdarzają się nawet łatwiejsze warunki – jak trwająca promocja Money manii i BZ WBK z premią 100zł. Może warto skorzystać w obu? 🙂

Ja już złożyłam wniosek i jak tylko konto zostanie otwarte polecam promocję mężowi. Dzięki temu manewrowi wyciśniemy z promocji 250zł. A kto wie kogo jeszcze uda mi się namówić 🙂

 

[FM_form id=”3″]

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This