Długo czekałam na ofertę Nest Banku, którą mogłabym Ci pokazać.

Sama mam w Nest Banku swoje główne konto. Był to dla mnie oczywisty wybór, ponieważ konto i karta są zupełnie bezpłatne, więc nie muszę się nimi przejmować. Gorąco polecam Ci to konto mimo, iż bank jest niewielki.

Żeby otrzymać tytułowy bon musisz założyć Konto i Konto Walutowe oraz kartę debetową i zapłacić nią za jedne zakupy na kwotę min. 150 zł (tak, musi to być jednorazowa transakcja).

Może się wydawać, że 100 zł w bonie do sklepu sportowego to nie zbyt dużo, przecież gdzie indziej można zgarnąć dużo więcej. Tylko, że naprawdę darmowych kont jest bardzo niewiele i raczej nie dają już na sobie zarobić, a nawet jeśli dają to warunki są dużo trudniejsze do spełnienia. Nest Bank w poprzednich promocjach rozdawał bilety do kina, bony 100 zł do Rossmann lub 50 zł w gotówce. Zatem bon o wartości 100 zł do stosunkowo taniego sklepu, to prawdopodobnie najlepsza opcja jaką można złapać.

Nie zwlekaj ze złożeniem wniosku, ponieważ zostanie przyjętych tylko 1000 pierwszych zgłoszeń, a następnie możliwość wnioskowania zostanie zablokowana.

Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że Nest Bank oferuje 2-miesięczną Lokatę Witaj oprocentowaną na 4% (do 10 000zł). Możesz ją założyć tylko w ciągu 30 dni od założenia konta.

AKTUALIZACJA 28.05
Promocja został zakończona przed czasem z powodu wyczerpania puli 1000 wniosków.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po nie posiadałeś konta w Nest Banku.

Q

Zamykaj (lub nie)

Konto osobiste możesz zamknąć od razu po otrzymaniu bonu. Oczywiście nie musisz tego robić.

Zasady – krok po kroku

l

1. Złóż wniosek

Do 19.06.2017 (najlepiej zrób to od razu, ponieważ niemal na pewno promocja skończy się w najbliższych godzinach/dniach) złóż wniosek o Nest Konto i Nest Konto Walutowe wraz z kartą debetową (polecam kartę do konta w złotówkach, pisze o tym poniżej) wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz zaznaczając zgodę na przekazywanie informacji droga elektroniczną.

i

2. Podpisz umowę

Możesz wybrać podpisanie umowy u kuriera lub za pomoca przelewu weryfikacyjnego. Druga opcja jest dużo szybsza jednak ma swoje ograniczenia. Po pierwsze konto z którego będziesz wysyłał przelew weryfikacyjny musiało być wcześniej zweryfikowane (założone w banku lub u kuriera). Po drugie przelew może pochodzić tylko z banków dostępnych na liście czyli: Alior Bank, BHP, Pekao, BZ WBK, BGŻ, BOŚ, Eurobank, Getin Bank, ING, mBank, Orange Finanse, PBŚ lub T-Mobile Usługi Bankowe.

3. Zapłać kartą

W ciągu 60 dni zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Nest Banku i wykonaj transakcję kartą na kwotę min. 150 zł. Ważna uwaga – musi to być jedna transakcja na kwotę 150 zł lub więcej.

4. Odbierz bon

W ciągu 21 dni od daty spełnienia warunków otrzymasz mailem bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Decathlon lub w decathlon.pl. Voucher będzie ważny do 31.12.2018.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile kosztuje konto w banku Nest Banku?

Nest Konto

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
  • 0zł za zlecenia stałe
  • 0zł za przelewy krajowe

Konto Walutowe również jest darmowe.

UWAGA! Dla każdego klienta tylko jedna karta jest darmowa, więc założ kartę tylko do konta w złotówkach lub tylko do konta walutowego (druga karta to koszt 25zł).

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu bonu. Póżniej – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są trzy:

  • zadzwoń na infolinię
  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wyślij rezygnację mailem

Polecam zamknięcie konta droga mailową lub telefonicznie – zajmuje to tylko chwilę czasu.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

jak najszybciej

Złóż wniosek

w ciągu 60 dni

Zaloguj się do bankowości internetowej i zapłać kartą

do 21 dni

Otrzymasz mailem bon

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This