Promocja Konta Proste Zasady

Skoro konto nazywa się Proste Zasady to i promocja ma prostę zasady. 🙂 Jeśli jesteś nowym klientem Getin Banku to musisz w dwóch kolejnych miesiącach zapewnić wpływ na konto i wykonać kilka płatności kartą oraz BLIK. Za taką fatygę bank zapłaci Ci 100 zł, a przy okazji nie zapłacisz za konto i kartę (warunkiem bezpłatności jest wykonanie jednej płatność kartą lub BLIK).

Dodatkowe 2 bilety do kina

Aktualnie trwa dodatkowa promocja umożliwiająca zdobycie 2 biletów do Multikina lub kina Helios. Wystarczy wykonać jeden przelew w bankowości internetowej lub mobilnej.  Jedyny minus to ograniczenie ilości nagród do 35 000. Nagrodę otrzymają tylko najszybsi. Jednak ze względu na wielkość puli prawdopodobnie nie wyczerpie się ona zbyt szybko.

Do 250 zł w programie poleceń

Jeśli weźmiesz udział w promocji to otrzymasz możliwość polecania jej swoim znajomym. Za każdą poleconą osobę, która spełni warunki promocji otrzymasz 50 zł. Łącznie za polecenia możesz zyskać nawet 250 zł. To fajna opcja szczególnie w przypadku małżonków – można wycisnąć z promocji dwie premie po 100 zł oraz jedną za polecenie, co da łącznie 250 zł zysku.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli w ciągu po 01.05.2017 nie posiadałeś konta w Getin Banku.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 02.07 zarejestruj się na stronie promocji akceptując zgody marketingowe. Następnie złóż wniosek o Konto Proste Zasady z kartą debetową.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje się z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie. Możesz również podpisać umowę w oddziale banku. Masz na to czas do 17.07.

3. Spełnij warunki

W lipcu i w sierpniu spełnij następujące warunki:

  1. zapewnij wpływ min. 100zł
  2. wykonaj min. 5 transakcji kartą i min. jedną transakcję BLIK na łączną kwotę min. 150zł

4. Uzupełnij dane

Do 08.10 otrzymasz wiadomość mailową informującą o przyznaniu nagrody. Znajdziesz tam również link do formularza, w którym musisz podać niezbędne dane do wypłaty premii. Na wypełnienie formularza będziesz miał 7 dni.

5. Sprawdź konto

Premia 100 zł wpłynie na Twoje konto do 22.10.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Proste Zasady – ile kosztuje?

  • 0zł za prowadzenie konta (pod warunkiem wykonania w poprzednim miesiącu min. 1 płatności kartą lub BLIK)
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste i kartę możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Są trzy sposoby:

  • w bankowości elektronicznej
  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wybierz się do oddziału

Najprościej zamknąć konto online. W tym celu wejdź w Wnioski->Wypowiedzenie umowy rachunku i wypełnij wniosek. Gotowe.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

do 02.07.2018

Złóż wniosek.

do 17.07.2018

Podpisz umowę.

w lipcu i sierpniu

Wpłać na konto min. 100 zł i wykonaj 5 płatności kartą oraz 1 płatność BLIK.

do 08.10.2018

Otrzymasz maila potwierdzającego przyznanie nagrody. W ciągu 7 dni wypełnił formularz.

do 22.10.2018

Otrzymasz przelew w wysokości 100 zł.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This