Nadeszły dobre czasy dla polujących na promocje. Po promocji Citi Banku z premią 1100 zł pojawiła się kolejna oferta z premią aż 1000 zł. mBank proponuje bardzo proste 100 zł na start w zamian za wykonanie np. 5 przelewów oraz 650 zł w zwrotach za transakcje kartą i BLIK.

 

250 zł za polecenie oferty

 

Ostatnim elementem promocji jest premia za polecenia. Możesz polecać ofertę znajomym i otrzymać 50 zł za każde polecenie (maksymalnie bank zapłaci Ci za 5 poleconych). Abyś otrzymał premię to zarówno Ty jak i osoba polecona musicie spełnić warunki uprawniajaca do odbioru premii startowej (np. 5 przelewów).
To świetna opcja jeśli masz wśród rodziny lub znajomych inne osoby zainteresowane promocjami. Tłumaczysz im o co chodzi, przeprowadzasz przez kolejne kroki i dostajesz dodatkowe „wynagrodzenie”.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli po 01.01.2016r nie posiadałeś konta (ani konta oszczędnościowego) w mBanku.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 18.12 zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji i złóż wniosek o konto eStandard i kartę oraz zaakceptuj wszystkie zgody.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o wysłaniu dokumentów. Następnie skontaktuje sie z Tobą kurier i przyjedzie do Ciebie w umówionym terminie.
Możesz również wybrać możliwość podpisania umowy w oddziale lub w mKiosku.

3. Wykonaj 5 transakcji

Aby otrzymać 100 zł dokonaj 5 transakcji. Mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności intenetowe. Masz na to czas do końca następnego miesiąca po podpisaniu umowy.

4. Uzupełnij dane

Do 28.02 organizator promocji poprosi Cię mailowo o uzupełnienie danych konta do wypłaty premii. Na wypełnienie formularza masz 7 dni od momentu otrzymania maila.

5. Odbierz premię startową

Do 02.03 na Twoim koncie pojawi się 100 zł.

6. Płać kartą

Od następnego miesiąca po podpisaniu umowy, za transakcje kartą i BLIK, naliczane będą zwroty w wysokości 4% (maksymalnie 130 zł miesięcznie).

7. Spełnij warunki

Aby zwrot został naliczony musisz w każdy miesiącu spełnić warunki:
1. wydaj kartą lub BLIKiem min. 250 zł
2. zapewnij jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł (nie pochodzący z Twojego konta w mBanku)
3. zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej

8. Sprawdź konto

Co miesiąc na Twoje konto trafi zwrot za transakcje z poprzedniego miesiąca. Maksymalnie możesz otrzymać 5 zwrotów za 5 kolejnych miesięcy.

Checklista!

Listę kontrolną możesz wydrukować lub zapisać na komputerze i na bieżąco odznaczać wykonane etapy. Niestety popularny Adobe Reader nie pozwala na zapisanie pliku z zaznaczonym „ptaszkiem”, ale darmowy PDF-XChange Viewer posiada taką opcję. Jeśli nie chcesz drukować listy to warto pobrać tę przeglądarkę i w prosty sposób śledzić postępy w realizacji planu.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

eKonto z taryfą standard – ile kosztuje?

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową pod warunkiem wykonania miesięcznie min. 5 transakcji na dowolną kwotę
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów BZ WBK, Planet Cash i Euronet (Uwaga! wypłaty poniżej 100 zł to koszt 1,3 zł)
 • 7 zł za wypłatę z innego bankomatu

Jeśli weźmiesz udział w promocji to bank gwarantuje darmowe prowadzanie karty (bez spełniania warunków) oraz konta przez okres 2 lat.

Ile czasu zajmie spełnienie wszystkich warunków?

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – 5 min.
 4. Wykonanie 5 transakcji (przelewów) i uzupełnienie danych – 5 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak, więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zapewnienie wpływów na konto – 5 x 1 min.
 7. Zamknięcie konta – online! – 2 min.

MINUT

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu ostatniego zwrotu

Konto osobiste i kartę zamknij dopiero po otrzymaniu ostatniej premii. W przeciwnym razie pozostała część premii nie zostanie wypłacona. Jeśli zależy Ci tylko na premii startowej, to oczywiście możesz zamknąć konto tuż po jej otrzymaniu.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?
Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania ostatniej premii. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z karty. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.
Jak zamknąć konto?

Sposoby są cztery:

 • przez system bankowości internetowej
 • telefonicznie
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie konta online. Kliknij Pasaż->Market->Usługi->Wypowiedzenie umowy i wypełnij wniosek. Gotowe.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa), a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie. będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

18.12.2017

Złóż wniosek, następnie podpisz umowę

do końca kolejnego miesiąca

Wykonaj 5 transakcji (np. 5 przelewów do innego banku)

w ciągu 7 dni od otrzymania maila

Uzupełnij dane do wypłaty premii.

28.02

Na Twoje konto wpłynie 100 zł.

co miesiąc

Płać karta lub Blik na kwotę min. 250 zł, zapewniaj wpływ 1000 zł na konto oraz loguj się do aplikacji mobilnej.

co miesiąc (przez 5 miesięcy)

Odbieraj zwroty za płatności karta i Blik.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This