EnveloBank co to?

Nowoczesny rachunek od…. Banku Pocztowego. Darmowe konto ze zwrotami za przesyłki i bez opłat za przewalutowanie.

100 zł za 3 płatności

Promocja, którą dla Ciebie prześwietlam jest niezwykle prosta – wystarczy, że 3 razy zapłacisz kartą na kwotę min 100 zł, a bank przyzna Ci premię w wysokości 100 zł.

Kolejne 200 zł w zwrotach

A to jest bardzo ciekawa sprawa. Bank zwraca pieniądze za zakupy online, które zostaną dostarczone Pocztą Polską. Dokładnie 2 zł za każdą przesyłkę pod warunkiem, że zakup miał wartość min. 30 zł i został opłacony szybkim przelewem lub kartą debetową wydaną do Envelo Konta. Co 10 przesyłkę bank premiuje dodatkową premią w wysokości 10 zł. Maksymalny zwrot to 20 zł miesięcznie i 200 zł rocznie. Aby otrzymać zwrot trzeba w bankowości elektronicznej podać numer przesyłki i już kolejnego dnia premia wpłynie na twoje konto. Dodam jeszcze, że aby w ogóle korzystać z tej oferty musisz wyrazić zgodę marketingowa i handlową.

120 zł za wpływ wynagrodzenia

Aby otrzymywać premie za wynagrodzenia musisz zapewnić wpływ wynagrodzenia w wysokości min. 1500 zł oraz wydać karta min. 500 zł. Co miesiąc (zaczynając od listopada) będziesz otrzymywał 20 zł. Premia może być wypłacana przez kolejne 6 miesięcy. Promocja tylko dla pierwszy 500 osób, które zarejestrują się na stronie promocji.

Tylko 2500 wniosków

Wnioski można składać do końca miesiąca, ale promocja może zakończyć się dużo wcześniej. Przewidziano tylko 2500 premii. Po wyczerpaniu limitu zostanie zablokowana możliwość składania kolejnych wniosków. Kto pierwszy ten lepszy.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć nigdy nie posiadałeś EnveloKonta, nie posiadasz żadnego rachunku w Banku Pocztowym i nie jesteś w trakcie wnioskowania o żadne z tych kont.

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 30.09 zarejestruj się na stronie promocji, a następnie złóż wniosek o założenie EnveloKonta wraz z kartą debetową. Jeśli chodzi o zgody to wystarczy zaakceptować regulamin i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez bank oraz na otrzymywanie informacji handlowych.

i

2. Podpisz umowę

Umowę możesz podpisać u kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Masz na to czas do 19.10.
UWAGA! W banku występują problemy z podpisaniem umowy przez przelew, najpewniejsza opcja to kurier.

3. Płać kartą

Do 12.11 wykonaj kartą min. 3 transakcje na łączną kwotę min. 100zł.

=

4. Uzupełnij dane

Do 21.11 otrzymasz mail z prośba o uzupełnienie danych potrzebnych do wypłaty premii. Na wypełnienie formularza masz czas do 28.11.

5. Sprawdź konto

Do 30.11 otrzymasz przelew w wysokości 100 zł.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

EnveloKonto – ile kosztuje?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową (pod warunkiem wpływu na konto w wysokości min. 1000zł oraz wykonania jednej transakcji kartą)
  • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce

Dodatkowo nie są pobierane żadne opłaty za przewalutowanie zagranicznych transakcji bezgotówkowych, a prowizja za wypłatę w zagranicznym bankomacie to tylko 1%.

Dla osób do 26 roku życia posiadanie karty debetowej jest bezwarunkowo darmowe.

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym razie cała nagroda nie zostanie wypłacona.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?
W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Są trzy sposoby:

  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wybierz się do oddziału
  • wyślij mail (!)

Zdecydowanie najłatwiej będzie odręcznie napisać pismo rezygnacyjne, które dołączyć do maila z prośbą o zamknięcie konta. Wiadomość wyślij na adres informacja@pocztowy.pl .

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?
Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa), a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie. będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

do 30.09.2018

Złóż wniosek

do 19.10.2018

Złóż wniosek

do 12.11.2018

Zapłać kartą min. 3 razy na łączną kwotę min. 100 zł.

do 28.11.2018

Uzupełnij dane potrzebne do wypłaty premii

do 30.11.2018

Na twoim koncie pojawi się premia 100 zł

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This