PKO BP bardzo chce wypromować swojego Konto Dla Młodych. Jest to darmowy rachunek przeznaczony dla osób w wieku 18-26 lat. Karta do konta również może stać się darmowa jeśli zapłacisz nią min. 5 razy w miesiącu. Do kompletu otrzymasz bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Trzeba przyznać, że rachunek jest niezły.

100 zł za samo założenie konta!

Warunki promocji są jeszcze lepsze. Wystarczy założyć konto z kartą debetową i już. Nie są konieczne żadne przelewy, płatności kartą czy inne cuda. Za założenie konta otrzymasz bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie empik.com.

+ 50 zł w programie poleceń

Wygląda na to, że promocję można jeszcze połączyć z programem poleceń zyskując dodatkowe 50 zł. Aby je zgarnąć musisz podać kod polecający podczas składania wniosku przez stronę programu poleceń. Następnie w ciągu 30 dni od podpisania umowy wydaj min. 200 zł kartą (płatności w internecie nie będą liczone) oraz BLIKiem – min. 40 zł. Osoba polecająca otrzyma 100 zł. Program poleceń trwa do 04.05.

tylko 1000 wniosków

Promocja jest ograniczona ilością 1000 wniosków. Gdy limit zostanie osiągnięty, możliwość złożenia wniosku zostanie zablokowana.

 

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli od 01.01.2017 do 31.03.2018 nie byłeś posiadaczem żadnego konta w PKO SA (również Inteligo).

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Złóż wniosek o konta wraz z kartą debetową. Następnie zgłoś chęć dołączenie do promocji rejestrując się na stronie pkobp.pl/najlatwiejszadecyzja.

i

2. Podpisz umowę

Bank skontaktuje się z Tobą i umówi wizytę kuriera. Na podpisanie umowy masz czas do 18.05.

3. Odbierz bon

Do 30.05 bank prześle wiadomość przez bankowość internetową. Znajdziesz w niej kod kuponu o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach empik.com.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Konto Dla Młodych – ile kosztuje?

  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową (pod warunkiem wykonania 5 transakcji)
  • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce

Konto przeznaczone jest dla osób w wieku 18-26 lat.

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po otrzymaniu premii

Konto osobiste możesz zamknąć dopiero po otrzymaniu premii. W przeciwnym nie otrzymasz premii.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na wszystkim co bankowi uda się Tobie sprzedać, może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto i kartę do czasu otrzymania nagrody. Później – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są dwa:

  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wybierz się do oddziału

Polecam wizytę w oddziale banku. Taka rezygnacja zabiera niewiele czasu.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak po prostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa), a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie. będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

do 18.05

Złóż wniosek, zarejestruj się w promocji i podpisz umowę

od 30.05.2018

Otrzymasz wiadomość zawierającą bon o wartości 100 zł do empik.com.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This