Do znudzenia będę powtarzać, że Nest Konto to idealny rachunek na dłużej. Darmowy, darmowy i jeszcze raz darmowy. Bezwarunkowo. Nie dość, że dostaniesz świetne konto, to jeszcze zgarniesz 100 zł do Biedronki za wykonanie płatności kartą na łączną kwotę min. 250 zł.

Nie zwlekaj

ze złożeniem wniosku, zostanie przyjętych tylko 800 pierwszych zgłoszeń, a następnie możliwość wnioskowania zostanie zablokowana. Działaj bo czasu jest niewiele!

Skorzystaj z wysokiego oprocentowania

Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że Nest Bank oferuje 2-miesięczną Lokatę Witaj oprocentowaną na 4 % (do 10 000 zł). Możesz ją założyć tylko w ciągu 30 dni od założenia konta.

AKTUALIZACJA 25.08

Limit 1000 wniosków został wyczerpany i promocja zakończyła się.

Warunki promocji

p

Tylko nowi klienci

W promocji możesz wziąć udział jeśli nie posiadałeś konta w Nest Banku (również w jego dawnej wersji – Smart Banku). Nawet jeśli tylko składałeś wniosek ale nie podpisałeś umowy o rachunek to nie możesz skorzystać z promocji.

Q

Zamykaj (lub nie)

Konto osobiste możesz zamknąć od razu po otrzymaniu bonu. Oczywiście nie musisz tego robić.

Zasady – krok po kroku

l

1. Zarejestruj się i złóż wniosek

Do 30.09.2017 (najlepiej zrób to od razu, ponieważ niemal na pewno promocja skończy się w najbliższych godzinach/dniach) zarejestruj się na stronie promocji i złóż wniosek o Nest Konto wraz z kartą debetową i zaznacz wszystkie zgody.

i

2. Podpisz umowę

Możesz wybrać podpisanie umowy u kuriera lub za pomoca przelewu weryfikacyjnego. Druga opcja jest dużo szybsza jednak ma swoje ograniczenia. Po pierwsze konto z którego będziesz wysyłał przelew weryfikacyjny musiało być wcześniej zweryfikowane (założone w banku lub u kuriera). Po drugie przelew może pochodzić tylko z banków dostępnych na liście czyli: Alior Bank, BHP, Pekao, BZ WBK, BGŻ, BOŚ, Eurobank, Getin Bank, ING, mBank, Orange Finanse, PBŚ lub T-Mobile Usługi Bankowe.

3. Zapłać kartą

W ciągu 60 dni zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej Nest Banku i wykonaj transakcje kartą na łaczną kwotę min. 250 zł.

4. Odbierz premię

W ciągu 21 dni roboczych od daty spełnienia powyzszych warunków otrzymasz mailem kartę o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

Nest bank z bonem 100 zł do biedronki

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile kosztuje Nest Konto?

  • 0zł za prowadzenie konta
  • 0zł za kartę debetową
  • 0zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
  • 0zł za zlecenia stałe
  • 0zł za przelewy krajowe

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?
W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub kartę kredytową. Na wszystkim co kupisz, bank może zarobić znaczne więcej niż warta jest nagroda, która otrzymasz. Oczywiście tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z nim na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).
Czy na pewno konta i karta są darmowe? Nie ma żadnych ukrytych opłat?
O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.
Jak długo muszę trzymać konto?
Wystarczy, że będziesz miał aktywne konto do czasu otrzymania kuponu. Póżniej – droga wolna. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.
Jak zamknąć konto?

Sposoby są trzy:

  • zadzwoń na infolinię
  • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
  • wyślij rezygnację mailem

Polecam zamknięcie konta droga mailową lub telefonicznie – zajmuje to tylko chwilę czasu.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?
Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych (muszę sprawdzić dokładnie o ile – sama jestem ciekawa) a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

jak najszybciej

Złóż wniosek

w ciągu 60 dni

Zaloguj się do bankowości internetowej
i wydaj kartą łącznie min. 250 zł

w ciągu 21 dni roboczych

Odbierz kupon o wartości 100 zł do sklepów Biedronka
Komentarze
Polecam Ci również...
Share This