Zwykle bony do fly.pl czy wakacje.pl jakoś mnie nie przyciągały. Jednak tym razem promocja przypomniała mi, że wakacje już za kilka miesięcy i warto zająć się planowaniem.

250 zł do fly.pl

Wiadomo, że budżet na wakacje zawsze jest za mały. 🙂 Dlatego zastanów się czy nie przyda Ci się bon o wartości 250 zł do serwisu fly.pl. Przy okazji bank dorzuca 100 zł w gotówce. Zainteresowany?

Proste warunki – konkretna premia

Bank Millennium nie jest wymagający. Płaci za założenie konta i dwukrotne spełnienie warunków bezpłatności (1 przelew i 1 płatność kartą). Cała obsługa promocji, w tym założenie, spełnienie warunków i zamknięcie, nie powinno Ci zająć więcej niż pół godziny.

Warunki promocji

p

W promocji możesz wziąć udział jeśli:

1. nigdy nie miałeś żadnego produktu w Banku Millenium

lub

2. Posiadałeś wcześniej jakikolwie produkt w banku Millenium ale nigdy nie korzystałeś z żadnej akcji specjalnej z premią na start.

 

Zasady – krok po kroku

l

1. Rejestracja

Do 28.03 zarejestruj się na stronie promocji akceptując regulaminy i zgodę na przetwarzanie danych. Następnie złóż wniosek o otwarcie konta wraz z kartą debetową akceptując wszystkie zgody.

i

2. Podpisz umowę

Bank poinformuje Cię o przyjęciu wniosku oraz umówi kuriera, który przyjedzie do Ciebie w uzgodnionym terminie (lub możesz sam wybrać się do banku). Ważne abyś podpisał umowę na podstawie wcześniej złożonego wniosku do 04.04.

3. Zapłać kartą i zapewnij wpływ

Premię otrzymasz jeśli w kwietniu i maju:

 1. zapewnisz łączny wpływ w wysokości min. 1000 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku i możesz od razu wypłacić pieniądze lub przelać na inny rachunek)
 2. wykonasz min. 1 transakcję kartą lub BLIK na dowolna kwotę.

Jeśli zakładasz Konto 360° Student to wystarczy, że zapewnisz wpływ w wysokości 500 zł.

l

4. Uzupełnij dane

Do 30.06 organizator wyśle do Ciebie maila z prośba o uzupełnienie danych do wypłaty premii. Formularz musisz uzupełnić w ciągu 14 dni od otrzymania maila.

5. Sprawdź konto

Do 14.07 otrzymasz przelew w wysokości 100 zł. Bon 250 zł do fly.pl otrzymasz mailem.

Checklista!

Listę kontrolną możesz wydrukować lub zapisać na komputerze i na bieżąco odznaczać wykonane etapy. Niestety popularny Adobe Reader nie pozwala na zapisanie pliku z zaznaczonym „ptaszkiem”, ale darmowy PDF-XChange Viewer posiada taką opcję. Jeśli nie chcesz drukować listy to warto pobrać tę przeglądarkę i w prosty sposób śledzić postępy w realizacji planu.

Do końca promocji pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Ile kosztuje konto w banku Millennium?

Konto 360°

Po zapewnieniu wpływu 1000 zł miesięcznie i wykonaniu 1 transakcji bezgotówkowej kartą:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za przelewy krajowe
 • 0 zł za przelewy na email i telefon

Konto 360° Student

Przeznaczone dla osób w wieku 18-26 lat, nie koniecznie studentów.

Jest darmowe już po wykonaniu jednej transakcji kartą.

 1. Wypełnienie wniosku – 5 min.
 2. Rozmowa z konsultantem – 5 min.
 3. Podpisanie umowy z kurierem – podpis i parafka na każdej stronie – 5 min.
 4. Zapewnienie wpływów na konto – 2 x 1 min.
 5. Płacenie kartą – robisz to i tak więc nie poświęcisz na to dodatkowego czasu.
 6. Zamknięcie konta – online! – 3 min.

MINUT

CO DALEJ?

Q

Zamykaj dopiero po 14.07

Po otrzymaniu premii możesz spokojnie zamknąć konto. Nie zobowiazujesz się do utrzymania konta i karty dłużej.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego bank daje mi coś za darmo? Jak to możliwe?

W życiu nie ma nic za darmo. Również bank nie daje Ci darmowych prezentów tylko nagrody za wykonanie określonych działań. A tak naprawdę płaci Ci za dołączenie do grona klientów i ułatwienie mu docierania do Ciebie z przeróżnymi ofertami. Na pewno będzie chciał Ci sprzedać dodatkowe ubezpieczenie, kredyt lub rozłożyć zadłużenie z karty kredytowej na raty. Na każdym dodatkowym produkcie bank zarobi więcej niż warta jesty nagroda, którą otrzymasz. Oczywiście, tylko od Ciebie zależy czy dasz bankowi zarobić. Nikt Cię do niczego nie zmusza, nie jesteś zobowiązany do podpisywania umów na jakiekolwiek dodatkowe produkty. Potraktuj nagrodę od banku jako zapłatę za przetestowanie działań banku, jego bankowości internetowej/mobilnej, rozwiązań technicznych. Jeśli będziesz zadowolony – zawsze możesz związać się z bankiem na dłużej. Jeśli nie – uciekaj do konkurencji (która też może Ci zapłacić za przetestowanie produktów).

Czy nie ma żadnych ukrytych opłat?

O wszystkich istotnych opłatach napisałam wyżej. Oczywiście – istnieją np. opłaty za wypłatę pieniędzy w oddziale czy wypłaty z zagranicznych bankomatów. Jeśli dokonujesz innych transakcji niż przelewy internetowe, płatności kartą w sklepach czy wypłaty w polskich bankomatach to zapoznaj się z Tabelą Opłat i Prowizji (wszystkie dokumenty znajdziesz na końcu tego wpisu) aby nic Cię nie zaskoczyło.

Jak długo muszę trzymać konto?

Wystarczy, że będziesz miał aktywne kontoi kartę do czasu otrzymania nagrody. Póżniej – droga wolna. Uczestnictwo w promocji nie zobowiązuje Cię do dalszego korzystania z konta. Nie podpisałeś żadnej długoterminowej umowy. Możesz spokojnie zamknąć wszystkie produkty – nikt nie zabierze Ci Twojej nagrody.

Jak zamknąć konto?

Sposoby są cztery:

 • złóż wniosek w systemie bankowości internetowej
 • zadzwoń na infolinię
 • wyślij listem poleconym pismo rezygnacyjne
 • wybierz się do oddziału

Polecam zamknięcie poprzez serwis internetowy. Wybierz Konta->Zamknij konto i uzupełnij formularz. Gotowe.

Czy to bezpieczne? Ktoś wcześniej to sprawdził?

Rozumiem Twoje obawy. Ale nie bez powodu mówi się, że coś jest „bezpieczne jak w banku”. Banki mają dokładnie określone i spisane zasady działania. Również promocje są szczegółowo opisane w regulaminach. Wszystko musi być dokładnie tak jak tam napisano. Jeśli nie jest – składasz reklamację. Pamiętaj, że działalność banków w Polsce jest stale monitorowana przez odpowiednie służby. Nie ma tutaj miejsca na nadużycia. Gdy bank coś deklaruje to tak poprostu musi być.

Wielokrotnie, osobiście przetestowałam działanie promocji bankowych. Sprawdziła to również moja rodzina i znajomi. Dzięki promocjom bankowym moje konto „spuchło” o kilka tysięcy złotych, a na półce pojawiły się różne gadżety (np. czytnik ebooków Kindle, fantastyczny!). Wnikliwie czytam regulaminy i wypełniam wszelkie warunki. Dzięki temu nigdy nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem obiecanej premii czy nagrody. Prześwietlam dla Ciebie promocje, analizuję wszystkie aspekty i spisuję tutaj, abyś Ty nie musiał tego robić. Wykonaj wszystko dokładnie tak jak opisałam, a nagroda będzie Twoja. Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości – pisz do mnie.

Dokumentacja promocji

Ważne daty

28.03.2018

Zarejestruj się i złóż wniosek

04.04.2018

Podpisz umowę

w kwietniu i maju

Wykonaj transakcję kartą i zapewnij wpływ na łączną kwotę min. 1000 zł (lub 500 zł)

do 30.06.2018

Otrzymasz maila z prośba o uzupełnienie danych, masz na to 14 dni.

14.07.2018

Otrzymasz przelew w wysokości 100 zł i bon 250 zł do fly.pl

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This