Czasem (jednak niezbyt często) banki premiują aktualnych klientów, a nie tylko nowych. ING właśnie uruchomiło nową promocję, w której do zgarnięcia jest bon 10 zł do empik.com. Nie dużo, ale wymagania też są minimalne.

Warunki promocji

p

Aktualni klienci

Promocja skierowana jest dla aktualnych klientów ING Banku Śląskiego.

Zasady – krok po kroku

1. Załóż kartę

W aplikacji mobilnej załóż kartę Mastercard w telefonie.

2. Opłać jedne zakupy

Zapłać kartą za dowolne zakupy w sklepie stacjonarnym (wystarczy raz, na dowolną kwotę).

3. Odbierz voucher

W ciągu 14 dni otrzymasz voucher do empik.com o wartości 10 zł. Zostanie wysłany do Ciebie przez wiadomość w bankowości internetowej.

Karta Mastercard w telefonie – ile kosztuje?

Karta ma takie same wymagania bezpłatności jak „zwykła” karta debetowa do konta. Aby stała się bezpłatna musisz wykonać transakcje na 300zł miesięcznie.

Ale, UWAGA!

Limit 300 zł obowiązuje dla wszystkich kart jednocześnie. To znaczy, że łącznie wszystkimi kartami do konta musisz wydać min. 300 zł, aby wszystkie karty były bezpłatne. Nie ma znaczenia czy wszystko zapłacisz jedną kartą czy trochę jedną, a trochę drugą. Ważne, żebyś w sumie wydał 300 zł.

Zatem czy masz kartę w telefonie, czy nie i tak musisz spełnić te same warunki bezpłatności. Śmiało można powiedzieć, że karta jest bezpłatna.

Jak działa karta w telefonie?

Żeby zapłacić kartą w telefonie wystarczy zbliżyć telefon do terminala, dokładnie tak, jak kartę zbliżeniową. Niestety nie każdy telefon obsługuje tego typu płatności. Konieczny jest moduł NFC. Przed założeniem karty sprawdź czy Twoj telefon go posiada.

Komentarze
Polecam Ci również...
Share This